Екскурсії Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільський – це унікальне, зі своїм неповторним колоритом та одне з найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією.

Його ще називають містом “семи культур”, адже протягом багатьох століть тут перепліталися культури і традиції семи народів: українців, вірменів, євреїв, поляків, литовців, росіян, турків.

Різні звичаї і вірування створили своєрідну автентичну атмосферу, відображену в архітектурі Старого міста. За кількістю історико-архітектурних пам’яток місто в першій трійці з Києвом та Львовом. Підтвердженням цього є те, що Кам’янець, – одне з “7 чудес України”.

Сучасний Кам’янець – туристичний, освітній, промисловий та історичний центр Поділля.

Природа і людина створили тут справжнє кам’яне диво, зразок гармонії ландшафту й архітектури. “Квітка на камені” – так говорила про прекрасне місто Поділля Леся Українка. Кам’янець-Подільський був заснований на кам’янистому півострові, який огинає річка Смотрич. Старе місто та фортеця об’єднані в Державний історико-архітектурний заповідник “Кам’янець”. Тут надзвичайна атмосфера. Гуляючи мощеними вуличками, серед старовинних будинків, мимоволі переносишся на сторіччя назад.

Є в міста і свій герб – “золоте сонце”. Зображення сонця побачите на багатьох старовинних будівлях. Кам’янець-Подільський – справжня квітка, яка пробивається крізь камінь та розпускає пелюстки назустріч своєму символу – сонцю.

Кам’янчани та гості міста протягом року мають можливість помилуватися як у вишині неба пропливають повітряні кулі. Це неймовірно захоплююче видовище. Побачити подібне можна в декількох регіонах України, в тому числі в Камянці-Подільському. Місто з гідністю носить звання “столиці повітроплавання України”.

Багате на культурну спадщину, численні фестивалі, спортивні та історичні турніри, дитячі конкурси, місто приваблює все більше туристів з різних країн світу.

Запрошуємо до унікального, казкового міста сонця.

Кам’янець-Подільський стане для Вас яскравим відкриттям!

Любителів екстремального відпочинку чекає різноманіття екстрим-прогулянок та розваг: катання на квадроциклах, бойовій техніці БРДМ, дайвінг та підводне полювання, сплав на байдарках та каяках, вейкбординг, катання на катерах та теплоходах, великий теніс, rope-jumping – стрибки з мотузкою, троллей над каньйоном, мотузковий парк для дітей та дорослих, велопрогулянки, кінні прогулянки, польоти на теплових аеростатах та літаках, гончарство та багато іншого.

Тури в Кам’янці-Подільському – вибирайте з нами!

Комплекс “Гала Готель” організовує цікаві пізнавальні екскурсії та тури – як індивідуальні, так і групові, в будь-яку пору року та в будь-якому напрямку.

Обирайте тури за смаком: “святкові” або тури на вихідні дні; тури для родини або для великої компанії, та ін.

Відпочинок у Кам’янці по туру від “Гала Готелю” завжди обійдеться Вам дешевше: “Новорічний” та “Різдвяний” тури, до “Дня закоханих” та тур до “8 Березня”, травневі тури, на святкові, вихідні та фестивальні дні Кам`янця-Подільського.

Також організовуємо відпочинок для шкільних груп під час канікул з недорогим проживанням та харчуванням.

На сьогоднішній день наш готель пропонує багато екскурсій для іноземців, які проводяться англійською, польською, російською та українською мовами.

Забезпечимо комфортабельним автобусом на різну кількість бажаючих для виїзних екскурсій.

Замовляти екскурсії можливо завчасно та під час проживання у готелі.

Замовляти тур потрібно заздалегідь.

Екскурсії в Кам`янець-Подільському

Готельно-туристичний комплекс “Гала-Готель” пропонує розпочати пішохідну екскурсію по місту з “Алеї закоханих”, що розташована над Лебединим озером, та відомим у Кам’янці і не тільки водоспадом.

Далі Ви оглянете та відвідаєте:

 1. Історичні житлові та адміністративні споруди:
 • Будинок польського магістрату – міська Ратуша – пам’ятка середньовічних споруд з 14 ст.;
 • Вірменський торговий дім 16 ст. – “давньосховище” старожитностей;
 • Губернський будинок присутності 19 ст.;
 • Дім старост 16 ст.;
 • першу чоловічу гімназію 19 ст.;
 • Будинок духовної семінарії 18-19 ст.;
 • Палац Чарторийського 16-19 ст.;
 • Будинок Єзуїтського колегіуму 16 ст.;
 • Вірменський (міський) колодязь, 17 ст.
 1. Культові споруди 13-19 ст.:
 • православні церкви: Олександра Невського, Петропавлівську, Троїцьку, Миколаївську, Хрестовоздвиженську, Георгіївську, Покровську, залишки Вірменської церкви, губернську консисторію;
 • католицькі костели: Петропавлівський кафедральний, Домініканський, Францисканський, Тринітарський, Тріумфальну арку, костел Домініканок.
 1. Фортифікаційні споруди 11-19 ст.:
 • Папську (Юліанська, Кармалюкова), Ковпак (Колпак), Тенченську, Білу (Ляцька), Донну (Митниця, Денна), Новозахідну, Рожанку, Комендантську, Лянцкоронську, Новокомендантську, Криничну (Чорна, Східна) вежі та зруйновані Порохову та невідому, тепер Боргову яму.
 • Верхню Польську браму: Кушнірську вежу 16 ст. і Вітряну браму 18 ст., Нижню Польську браму 15-16 ст.; Турецькі бастіони 17 ст.; Сходи Фаренгольца – “ступанні” 19 ст.; Казематну вежу 17-18 ст.; Міську браму 16-18 ст.; Каземат лабораторію 18 ст.; Замковий міст 14-17 ст.; Браму руську 15-18 ст.; Казарми фортеці 18 ст.; Старий замок 12-19 ст.; Новий замок 17-18ст.

Тривалість екскурсії – від 2,5 год.

Екскурсія в ХОТИНСЬКУ ФОРТЕЦЮ – м. Хотин Чернівецької обл.
Середньовічна фортеця 11-18 ст. одна з найкраще збережених в Європі. Першу деревʼяну фортецю збудував Ярослав Мудрий, а в другій половині 13 ст. Молдавське князівство розпочало будувати мурований замок, який став одним з наймогутніших у Східній Європі. Під своїми мурами Хотинська фортеця бачила козаків Дмитра (Байди) Вишневецького, Петра Дорошенка, воїнів Османської імперії, народних месників Дитинки, повстанців Мухи. Історія фортеці повʼязана з іменами Данила Галицького, Штефана ІІІ Великого, Петра Конашевича Сагайдачного, Міхая Хороброго, Петра І, Яна Собеського, Богдана Хмельницького. У Хотинській фортеці розгортались головні події і битви Хотинської війни 1621 р. Місцеві жителі-селяни, кажуть, і дотепер виорюють на своїх городах то ядро гармати, а то й людський череп. А ще в результаті війни під стінами фортеці була складена знаменита українська народна пісня «Ой на горі та й женці жнуть», яка оспівує звитягу українських козаків. В Хотині збереглись, також, залишки ще однієї фортеці та знаходяться вони в землі. Розкопала їх наукова експедиція у 1961-1964 рр. і стало зрозумілим, що поселялись на цьому місці ще в мідному віці (близько5000 років тому). Саме з цього клаптика землі почав розвиватись Хотин. Хто полюбляє радянське кіно, тому фортеця знайома з дитинства. Особливо вподобав Хотинську фортецю режисер Сергій Тарасов, який відтворював «стару добру Англію» у стрічках про Айвенго, Робіна Гуда та «Чорну стрілу».

«Гала Готель» організує цікаву виїзну екскурсію у Хотинську фортецю тривалістю 2-4 години. Можливість проведення екскурсії індивідуально від одної особи, так і для груп різної кількості. Фортеця розташована в 25хвл. їзди від Кам’янця-Подільського та комплексу “Гала Готель” в напрямку м.Чернівці. Якщо подорожуючі бажають пообідати перед, або після екскурсії біля Хотинської фортеці та й у самому Хотині багато недорогих кафе з домашніми, смачними та свіжими стравами. Для харчування груп обовʼязкове попереднє замовлення за декілька днів. Фортеця чекає на подорожуючих щоденно з 9:00 до 18:00.

Екскурсія в «КРИШТАЛЕВУ»ПЕЧЕРУ – с.Кривче Тернопільської обл.
Вперше згадується печера у книзі “Натуральна історія королівська Польського” 1721 р., яку видав монах єзуїтського ордену Габріель Жанжинський, вважається, що він ж і відкрив її. Печера розміщена у гіпсовій горі, підземними водами вимита 20 млн.років тому та розгалужена у систему ходів загальною довжиною 23 км., приблизно 2,5 км. – екскурсійний маршрут. Печерні галереї покриті кристалами гіпсу – білосніжними та забарвленими у різноманітні кольори, що і послужило назвою печери – «Кришталева». Цілий рік печера приймає відвідувачів – єдина на Тернопільщині, що має електричне освітлення з досить зручним маршрутом, для його проходження не потрібно спеціального спорядження, тільки зручне взуття та одяг. У «Кришталевій» на протязі року стабільний мікроклімат-постійна температура (+11 градусів), іонізоване повітря, а також, майже повністю відсутні хвороботворні мікроби, що є гарною можливістю для лікування дихальних хвороб. Для запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливу на ріст і збереження кристалів деякі ділянки закриті для туристів. Тут знімали науково-популярні стрічки, періодично проводять всеукраїнські та міжнародні змагання і зльоти спелеотуристів, численні науково-дослідні та туристсько-спортивні експедиції. Часто печеру відвідують шкільні групи.
«Кришталева» печера знаходиться в 65км від «Гала Готелю», працює щоденно з 10:00 до 17:00, окрім понеділка, тривалість екскурсії від 4,5 год (з переїздом). Бажаючих підкріпитись запрошують кафе біля печери з домашніми стравами. Замовляти харчування для великої кількості людей потрібно за 1-2 дні, для декількох подорожуючих можливо замовити саме перед заходом у печеру.

За Вашим бажанням «Гала Готель» організує харчування на виїзді — ланч-бокси із стравами які Ви оберете, страви на мангалі. Також, біля печери є стоянка для туристичних автобусів та легкових авто, сувенірні та продуктові крамнички.
Запрошуємо гостей відвідати магічний світ підземель!

печера кришталева

Бакота

У Бакоті Ви побачите найдавніший на придністровських землях монастир, який знаходиться на скелі, висота якої сягає більше ста метрів, а монастирські келії розташовані, здебільшого, у печерах. Вважається, що природні джерела, які б’ють зі скель поряд з монастирем – святі, а вода в них цілюща.

Джуринський водоспад

Село Нирків, Заліщицького району, Тернопільської області, нічим не відрізнялось би від сотень подільських сіл, якби на його околицях не був побудований свого часу найкрасивіший замок­палац на Поділлі). Крім того, тут розташований найбільший рівнинний водоспад України. Його висота сягає 16 метрів. Біля водоспаду знаходяться розвалини колишнього водяного млина. Залишки замку розташовані всередині величезного кратеру. Стінки кратеру мають червоний колір, через великий вміст у ґрунті оксидів заліза. Саме через червоний колір землі й має це місце, ще одну назву – Червоноград.

Чернівці

Чернівці – місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Його планування при значних перепадах у рельєфі створює розмаїття краєвидів, обрій яких прикрашають куполи храмів різних конфесій та годинникова вежа міської ратуші. Вгору від річки Прут тягнуться старовинні вулички, звивисті, зламані крутими поворотами. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до списку об’єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO. Сьогодні тут розташований Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича.

Печера Вертеба

Загальна протяжність підземних ходів печери Вертеба становить 9 км. У печері створено єдиний в Україні підземний музей трипільської культури (5­3 тис. до н.е.).Відвідувачі мають можливість здійснити подорож підземним світом печери, познайомитися з оригінальними знахідками трипільської культури і оглянути місця археологічних досліджень. Центральне місце в підземному музеї займає діорама, яка відображає сцени життя стародавніх трипільців.

Сонячна Долина

Поїздка в «Сонячну Долину». Пропонуємо подорож в романтичне місце на Буковині – «Сонячну Долину”. Гірсько­лижний комплекс розташований поблизу Чернівців та чудово підходить для сімейного відпочинку і початківців лижників. До Ваших послуг шість дорослих трас, одна дитяча і чотири для сноутюбінгу. А підніматиме Вас на найвищі вершини єдина на Буковині тримісна крісельна дорога.

Прогулянка на пароплаві

Долина Дністра вирізняється живописними ландшафтами. Гірські породи, які утворюють високі берега формують унікальні пейзажі, які вражають уяву і

затамовується подих. Організовуємо групи від 18 осіб, середня тривалість прогулянки ­ 2 години.

Сатанів

Перша згадка про Сатанові відноситься до 1404. До цих пір точно невідомо, звідки відбувається таке страшне назву. Історія цього місця дуже багата, є багато історичних об’єктів. Найбільш цікаві: Сатановський замок­фортеця, Сатанівська синагога (1532), Троїцький монастир XVI­XVIII ст.ст., старе єврейське клабдіще з незвичайними надгробними пам’ятниками, статуя Скорботний Ісус і багато іншого. Також Сатанів відомий своїми лікув мінеральними водами. На курорти Сатанова приїжджають люди з усього світу.

Скала-­Подільська

Невелике містечко Борщівського району Тернопільської області. Це дуже мальовниче містечко з чудовим парком в центрі міста. Головна цінність

Скали­Подільської ­ майже зруйнований досить обширний замковий комплекс. Замок побудований на скелі і відкритий лише з одного боку ­ південній, яку прикриває глибокий рів і в’їзна вежа.

Екскурсійне обслуговування на іноземній мові узгоджується індивідуально.

При необхідності ми надаємо транспортне обслуговування для проведення екскурсій та турів Кам’янець-Подільский.

Відділ бронювання  + 38 (067) 381 19 69