Екскурсії Кам’янець-Подільський

Природа і людина створили тут справжнє кам’яне диво, зразок гармонії ландшафту й архітектури. “Квітка на камені” – так говорила про прекрасне місто Поділля Леся Українка. Кам’янець-Подільський був заснований на кам’янистому півострові, який огинає річка Смотрич. Старе місто та фортеця об’єднані в Державний історико-архітектурний заповідник «Кам’янець». Тут надзвичайна атмосфера. Гуляючи мощеними вуличками, серед старовинних будинків мимоволі переносишся на сторіччя назад.

Є в міста і свій герб – “золоте сонце”. Зображення сонця побачите на багатьох старовинних будівлях. Кам’янець-Подільський – справжня квітка, яка пробивається крізь камінь та розпускає пелюстки назустріч своєму символу – сонцю.

Кам’янчани та гості міста протягом року мають можливість помилуватися як у вишині неба пропливають повітряні кулі – це неймовірно захоплююче видовище. Побачити подібне можна в декількох регіонах України, в тому числі в Камянці-Подільському. Місто з гідністю носить звання «столиці повітроплавання України».

Багате на культурну спадщину, численні фестивалі, спортивні та історичні турніри, дитячі конкурси місто приваблює все більше туристів з різних країн світу.

Запрошуємо до унікального, казкового міста сонця.

Кам’янець-Подільський стане для Вас яскравим відкриттям

kam_ex

Тури в Кам’янці-Подільському – вибирайте з нами!


 

Кам’янець­-Подільський одне з найдавніших міст України! В ньому нараховується більше ста видатних пам’яток історії, які відображають культури семи народностей, що проживають в цьому місті.

Під час пішохідної екскурсії, ви відвідаєте:

  • Середньовічний замок (16­18 ст.) – комплекс споруд військової архітектури з баштами та бійницями;
  • Міську Ратушу (17­18ст.) – протягом багатьох століть тут розміщувалася польська управа (магістрат);
  • Костел св. Апостолів Петра і Павла – відомий своїми фресками Джованні Сампіні, турецьким мінаретом із золотою фігуркою Діви Марії на чолі, кам’яною Лаурою та унікальним органом на 972 труби;
  • Домініканський Монастир (15­18 ст.);
  • Вірменський квартал і Миколаївський Собор (15­18 ст.);

Для тих, хто полюбляє природну екзотику та екстремальний туризм, Кам’янець пропонує:

  • кінні прогулянки,
  • подорожі до карстових скель,
  • сорокаметрових скель каньйону річки Смотрич,
  • сплав на байдарках.

Завдяки створеним можливостям для польотів на повітряних кулях, а також щорічному міжнародному чемпіонату з цього виду спорту, Кам’янець­ Подільський претендує на звання столиці України з повітроплавання!

Хотин

В Хотині знаходиться одна з найкрасивіших фортець України, заснована ще на початку 11 ст. київським князем Володимиром Великим.

Кого тільки не захищали її кремезні, масивні стіни у різні часи: і воїнів Галицько­Волинського князівства, і турків, і поляків. Захоплювали фортецю і війська Богдана Хмельницького. У програму екскурсії входить відвідування села Окопи, головним визначним місцем якого вважається Траянів вал – укріплення, побудоване під час імператора Траяна.

hot_ex

Кривче

В селі Кривче знаходиться оборонний замок 17 ст., побудований у формі прямокутника з баштами на кутах, який гарно зберігся до наших часів, та костел). Але головне, що вабить сюди туристів, це Кришталева печера: узори на стінах печери, загадкові кам’яні форми, скупчення кристалів та «Лабіринт Скелету» залишать незабутні враження.

kr_2

Бакота

У Бакоті Ви побачите найдавніший на придністровських землях монастир, який знаходиться на скелі, висота якої сягає більше ста метрів, а монастирські келії розташовані, здебільшого, у печерах. Вважається, що природні джерела, які б’ють зі скель поряд з монастирем – святі, а вода в них цілюща.

bakota_ex

Джуринський водоспад

Село Нирків, Заліщицького району, Тернопільської області, нічим не відрізнялось би від сотень подільських сіл, якби на його околицях не був побудований свого часу найкрасивіший замок­палац на Поділлі). Крім того, тут розташований найбільший рівнинний водоспад України. Його висота сягає 16 метрів. Біля водоспаду знаходяться розвалини колишнього водяного млина. Залишки замку розташовані всередині величезного кратеру. Стінки кратеру мають червоний колір, через великий вміст у ґрунті оксидів заліза. Саме через червоний колір землі й має це місце, ще одну назву – Червоноград.

dzur_ex

Чернівці

Чернівці – місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Його планування при значних перепадах у рельєфі створює розмаїття краєвидів, обрій яких прикрашають куполи храмів різних конфесій та годинникова вежа міської ратуші. Вгору від річки Прут тягнуться старовинні вулички, звивисті, зламані крутими поворотами. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, включений до списку об’єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO. Сьогодні тут розташований Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича.

cher_ex

Печера Вертеба

Загальна протяжність підземних ходів печери Вертеба становить 9 км. У печері створено єдиний в Україні підземний музей трипільської культури (5­3 тис. до н.е.).Відвідувачі мають можливість здійснити подорож підземним світом печери, познайомитися з оригінальними знахідками трипільської культури і оглянути місця археологічних досліджень. Центральне місце в підземному музеї займає діорама, яка відображає сцени життя стародавніх трипільців.

verteba_ex

Сонячна Долина

Поїздка в «Сонячну Долину». Пропонуємо подорож в романтичне місце на Буковині – «Сонячну Долину”. Гірсько­лижний комплекс розташований поблизу Чернівців та чудово підходить для сімейного відпочинку і початківців лижників. До Ваших послуг шість дорослих трас, одна дитяча і чотири для сноутюбінгу. А підніматиме Вас на найвищі вершини єдина на Буковині тримісна крісельна дорога.

dolyna_ex

Прогулянка на пароплаві

Долина Дністра вирізняється живописними ландшафтами. Гірські породи, які утворюють високі берега формують унікальні пейзажі, які вражають уяву і

затамовується подих. Організовуємо групи від 18 осіб, середня тривалість прогулянки ­ 2 години.

dnister_ex

Сатанів

Перша згадка про Сатанові відноситься до 1404. До цих пір точно невідомо, звідки відбувається таке страшне назву. Історія цього місця дуже багата, є багато історичних об’єктів. Найбільш цікаві: Сатановський замок­фортеця, Сатанівська синагога (1532), Троїцький монастир XVI­XVIII ст.ст., старе єврейське клабдіще з незвичайними надгробними пам’ятниками, статуя Скорботний Ісус і багато іншого. Також Сатанів відомий своїми лікув мінеральними водами. На курорти Сатанова приїжджають люди з усього світу.

sataniv_ex

Скала-­Подільська

Невелике містечко Борщівського району Тернопільської області. Це дуже мальовниче містечко з чудовим парком в центрі міста. Головна цінність

Скали­Подільської ­ майже зруйнований досить обширний замковий комплекс. Замок побудований на скелі і відкритий лише з одного боку ­ південній, яку прикриває глибокий рів і в’їзна вежа.

skala_podol_ex

Екскурсійне обслуговування на іноземній мові узгоджується індивідуально.

При необхідності ми надаємо транспортне обслуговування для проведення екскурсій та турів Кам’янець-Подільский.

Замовлення екскурсій + 38 (067) 384 43 44