Поки що єдині в місті дві станції №215 та №268 для заряджання електромобілів знаходяться на території паркінгу №1 та №2 туристично-розважального комплексу “Гала Готель”, м. Кам`янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 84.

Для того, щоб підзарядити свій “електрокар”, необхідно всього лише вставити зарядний порт в роз’єм і зателефонувати в диспетчерську, ще Вам буде необхідний і номер зарядної станції. Для того, щоб Вам було відкрито доступ за номером телефону, необхідно попередньо зареєструватися на сайті http://www.autoenterprise.com.ua/

Не потрібно приїжджати в офіс для реєстрації, все відбувається в електронному вигляді.

Поки Ваш електромобіль заряджається, можна комфортно провести час: випити кави чи перекусити у ресторані “Пуаро”, пограти в боулінг у клубі “Галактика”.

Комфорт доступний вже зараз!

На сьогоднішній день в Україні встановлено понад 500 зарядних станцій мережі “АвтоЕнтерпрайз”. До кінця 2017 р. планується розширення мережі до 1000 електрозарядок. Для зручного пошуку електрозарядних станцій мережі “АвтоЕнтерпрайз” використовуйте інтерактивну онлайн-карту розташування електрозарядних станцій.

Платний доступ до мережі зарядних станцій “АвтоЕнтерпрайз” передбачений відповідно до тарифів:

  • “Станція 10 кВт” ‒ 1 грн./хв.
  • “Chademo 20 кВт” ‒ 3 грн./хв.
  • “Chademo 40 кВт” ‒ 5 грн./хв.

Якщо Ви мандруєте на електромобілі, то гостинно запрошуємо Вас до туристично-розважального комплексу “Гала Готель”!