Проведення конференцій в клуб-ресторані «Белладжіо»

Пропонуємо проведення конференцій, семінарів та тренінгів на території готельно-ресторанного комплексу “Гала­ готель” у залі Клубу­ ресторану “Bellagio”, який оснащений усією необхідну технікою та обладнанням (проектором) розташування залу.

На територій комплексу “Гала ­готель” учасники зможуть не тільки приймати участь у навчанні , а й відпочивати у вільний час на природі. Оскільки тренінги і семінари радять проводити подалі від офісів, щоб учасники змогли відчути себе вільно.

Також рекомендуємо заздалегідь подбати про розміщення в готельних номерах відповідного класу. По закінчені тренінгу, конференції або семінару також потрібно приділити увагу харчуванню. Смачні та корисні страви ресторану “Bellagio” забезпечать не тільки гарний настрій учасників, а й підвищать засвоюваність інформації та прийнятність нових знань.

Успішне проведення конференції залежить і від місця техніки, можливість поселення, організацію харчування та розваг.

Зазделегідь обговоріть необхідне обладнання, налаштування.

Орендувати зал вмістимістю до 300 чоловік

• 1-3 год­ 2000 грн./год.
• 3-6 год­ 1500 грн./год.
• 6 і більше год. 1000 грн./год.

Ми надаємо не тільки оснащене вашим вимогам приміщення, але і безліч додаткових послуг, а привітний і послужливий персонал з радістю надасть усім співробітникам можливість насолодитись незабутнім відпочинком після напруженого робочого дня!

Велоконференція

Велоконференція “Cube”