logoResBellagio

Ресторан «Белладжіо» запрошує гостей!

ВЕСІЛЛЯ

Банкетний зал Клуб-Ресторану “Bellagio“- це ідеальне місце для проведення вашого свята, сучасний двухрівневий банкетний зал вмістимістю до 300 чол. в стилі Венеціанського карнавалу два поверхи на 180 і 100 чол. Оснащені усією необхідною технікою з окремим танцполом в дискотечному стилі, а затишна атмосфера забеспечить вам незабутній відпочинок

арка 7
Conference_detaild
КОНФЕРЕНЦІЇ

Проведення ділових переговорів – невід’ємна і дуже важлива частина успіху будь-якої організації (підприємства).

Наш зал має все необхідне для фуршетного та музичного оформлення, перегляду видео та фото матеріалів. Проживання та харчування в готельно-ресторанному комплексі “Гала-готель” розваги та екскурсії по місту, на всій тереторії є прекрасне покриття Wi-fi.

ДИСКОТЕКИ

Ми пропонуємо проведення дискотек різного формату, від дискотеки 80-х до тематичних вечірок. Наші діджеї підготовлять музичний супровід оформлення та структуру вечора по бажанню замовника. Дискотека може проводитись як в закритому приміщені так і під відкритим небом. Ми гарантуємо, що свято пройде на вищому рівні.

K_6MFrENmWo
HzC89qn18BU
СІМЕЙНІ СВЯТА

День народження, Ювілей, Хрестини вашого малюка, Річниці подружнього життя, Заручини – дні коли ви переповнюєтесь щастям від прекрасних побажань, сюрпризів, подарунків коли самі дорогі люди рідні, друзі, коханні збираються щоб розділити ваше свято. Клуб-Ресторан “Bellagio” запрошує відсвяткувати разом з нами вашу подію, а святковий настрій на увесь вечір забеспечать наші ведучі, музиканти, шоу програми , дитячі аніматори. Дизайнерські оформлення у вашому стилі солодкий стіл “Candy bar”, фуршет та чудова територія “Гала-готель” залишать прекрасні спогади та фото на згадку!

КОРПОРАТИВИ

Завдяки корпоративам — колективи стають згуртованішими, командний дух росте і проявляється мотивація до досягнення професійних висот. Тому дуже важливо вибрати хороше місце з різноманітним меню, смачною кухнею та привітним персоналом веселою та затишною атмосферою. Наш Клуб-Ресторан “Bellagio”– це те що вам потрібно, музичний супровід, неперевершені ведучі, шоу програми, конкурси та танці без обмежень.

QaGFbd20dVc
беладжио1
КОНЦЕРТИ

Хочете зробити концерт, організувати вечірку або творчий вечір тоді вам до нас!

Ми зрадістю допоможемо зробити ваше свято яскравим та веселим, а просторий та світлий зал ресторану “Bellagio” ­ це ідеальний варіант оснащений сучасною світло­звуковою технікою, великою окремою сценою піднятою над рівнем залу, обладнаною кулісними завісами.

Зал оформлений в стилі театру створить атмосферу неповсягденості !

Організовуємо оформлення до будь­якоії вечірки тематичного варіанту, як від дня народження, корпоративу чи іншого календарного свята!

Адміністратор ресторану:  + 38 (067) 380 43 55

-->