картинка для старттенисса

Відкриття школи тенісу ‘‘СтартТеніс’’

19Лип

Відкриття школи тенісу ‘‘СтартТеніс’’ на корті ‘‘Гала-Готелю’’

Програма Старт теніс, створена на основі програми Міжнародної федерації тенісу Tennis10s, дозволяє сформувати здорову структуру розвитку для гравців 10-ти років і молодше за допомогою трьох різнокольорових рівнів тенісу.

Червоний, Помаранчевий і Зелений рівні тенісу
За допомогою цих рівнів створюється система ступеневого розвитку, яка дозволяє гравцям прогресувати відповідно до свого віку, здібностями, упевненістю і орієнтиром на змаганнях. У процесі вдосконалення змінюються розмір корту, довжина ракетки, швидкість польоту м’яча і тривалість розіграшів до моменту, коли гравець готовий перейти на стандартний корт з використанням жовтих м’ячів.

 Менше, повільніше, простіше – таке гасло більшість людей сприймають як:
– Трирівневу версію тенісу;
– Те, що вона призначена спеціально для дітей, але може застосовуватися і в навчанні початківців дорослих людей;
– Структурований шлях використання більш повільних м’ячів, меншого за розміром корту і більш коротких ракеток;
– Відповідність розмірів тенісного інвентарю віку дитини.
Раціонально і ефективно
Дана програма дозволяє дітям швидше почати грати в теніс і відчувати себе більш впевнено, так як:
– Діти швидше опановують прийоми гри і починають грати в теніс;
– Тренери навчають дітей грати в теніс, а не окремим наборам навичок;
– У гравців є мотивація залишатися в тенісі, тому що вони можуть грати і вдосконалюватися.
Найважливіше – це те, що програма дозволяє молодим і недосвідченим гравцям швидше здобувати навички, розвивати тактичне мислення, а також раніше почати грати змагальні матчі.

Програми
За допомогою даної програми будь-який тенісний клуб може сформувати структуровану програму, що включає змагання. Тренування і матчі за цією системою забезпечують підготовку до цієї гри, а не просто пропонують вивчення різних компонентів, які абсолютно не пов’язані з ігровими ситуаціями.

Найчастіше діти, які починають тренуватися жовтими м’ячами, швидко закінчують грати в теніс. М’яч відскакує вище голови, розіграші короткі – вони витрачають майже весь час на збір м’ячів. В результаті вони швидко втрачають інтерес до гри. Дозволяючи дітям більше грати в теніс, ми мотивуємо їх залишатися в тенісі.

Стреси і доросле життя
Заняття тенісом в психологічно комфортній обстановці дозволяє зняти стрес і розвантажити дитину після уроків у загальноосвітній школі, завдяки відчуттю успіху в грі і впевненості в собі. А освоєння дитиною навички гри в теніс знадобляться йому в дорослому житті, а саме: заняття спортом для здоров’я, вступ до університету за кордоном, участь у переговорах з партнерами по бізнесу в неформальній обстановці.

-->